OFERTA - transport

 

Jakość naszych usług wynika z dużego doświadczenia zawodowego naszych kierowców, zdobywanego w najtrudniejszych warunkach drogowych

NASZA FIRMA OFERUJE WYSOKIEJ JAKOŚCI USŁUGI

Nasza firma oferuje wysokiej jakości usługi transportowe na terenie wszystkich krajów Unii Europejskiej, a także Norwegii i Szwajcarii. Jakość naszych usług wynika z dużego doświadczenia zawodowego naszych kierowców, zdobywanego w najtrudniejszych warunkach drogowych, szczególnie w ramach realizowanych przez nas przewozów na terenie krajów skandynawskich, w tym na obszarach poza kołem podbiegunowym.

 

 

 

WSPÓŁPRACUJEMY Z AGENCJAMI CELNYMI

Nasi spedytorzy porozumiewają się biegle w języku angielskim, francuskim, rosyjskim i hiszpańskim. Współpracujemy z agencjami celnymi, oferując naszym Partnerom możliwość realizacji odpraw celnych transportowanych przez nas towarów.

 

ODPOWIEDNIA INFRASTRUKTURA MAGAZYNOWA

Na terenie naszej firmy (usytuowanej 30 km na północ od Krakowa, przy międzynarodowej trasie E77) dysponujemy odpowiednią infrastrukturą magazynową, wyspecjalizowanym sprzętem (wózki widłowe, dźwigi) oraz doświadczonym zespołem pracowników, co pozwala nam na przedstawienie kompleksowej oferty wykraczającej poza tradycyjny zakres usług przewozowych (możliwość kompletacji ładunków, przeładunków, itd.).

 

 

 

 

 

 

<

© 2015 KAAN INTERNATIONAL

.